Takmičarka oborila novi rekord u Superpotjeri, oduševila i lovce: 'Neću se izvinjavati'

1

Ivana Kokor, matematičarka iz Orebića, bila je treća takmičarka u nedjeljnoj Superpotjeri. Ivana je nadigrala četvero lovaca s rekordnom prednosti i osvojila 10 hiljada eura.

Profesorica koja predaje matematiku u srednjoj školi u Korčuli odlučila se sukobiti s četvero lovaca uz 18 sekundi prednosti jer, kako je rekla, nema dobro iskustvo iz Potjere s Krešimirom Sučevićem Međeralom. U prvom krugu osvojila je 1.500 eura, a sigurnom i smirenom igrom nadigrala je lovce s 28 sekundi prednosti, stoga je osim novca osvojila i oduševljenje publike.

U brzopoteznoj igri ni Ivana ni lovci nisu znali odgovor na jedno pitanje. Ona nije znala da unija dva tročlana skupa može imati do šest elemenata. A Dean (Kotiga) nije znao da je kođi (koji), četveroslovni naziv plijesni u proizvodnji sakea i soja umaka, piše Direktno.hr.

Obavještenje iz ViK-a: Mogući prekidi u vodosnabdijevanju u ovim sarajevskim ulicama

"Ivana, idemo u japanski restoran, odvedite nas kad sjedne lova. Čestitam, odlična igra. Iskoristili ste sve što ste mogli", rekla je lovikinja Morana Zibar.

Vratila se Superpotjera: Pogledajte šta je Dominik napravio lovcima s 11 sekundi prednosti

Sven Marcelić je uz čestitku dodao kako misli da je takmičarka pobijedila s najvećom prednošću dosad.

"Mislim da je bila velika doza sreće, ali neću se ispričavati. Treba imati sreće! Lovce niste poštedjeli, ali ja sam zadovoljna svojim nastupom", rekla je Ivana voditelju Jošku Lokasu. Osvojeni iznos potrošit će za kupnju automobila.