Sindikalci jeli sa golih devojaka

Radiosarajevo.ba
Sindikalci jeli sa golih devojaka

Tekst bez izmjena prenosimo s portala Kurir.rs

BEOGRAD - Meso na sve strane!
Atraktivna plavuša leži na stolu u crnim gaćama. Na nogama joj je postavljen mezetluk od najfinije pršute i suvog mesa, a na grudima joj je iseckano voće. Ovo nije scena iz nekog filma, već susret Sindikata pravosuđa Srbije, na kojem unajmljene nage devojke izigravaju poslužavnike!

Fotografije sa ovog događaja poslao nam je Dragan Nedeljković, predsednik Sindikata organizacija pravosudnih organa Srbije, koji je optužio suparnički Sindikat pravosuđa Srbije da zloupotrebljava organizaciju za lične interese.

- Strašno! One leže na stolu, a pored njih lubenice. Fotografije su nam dostavile čestite kolege, koje su nažalost bile prinuđene da prisustvuju tom ogavnom činu. To liči na sve osim na druženje radnika pravosuđa - tvrdi Nedeljković.

On takođe ističe da poseduje dokaze o finansijskim malverzacijama i da je spreman to da predoči nadležnim organima i javnosti.

- Konkretno, posedujem dokaze da na račun Sindikata pravosuđa Srbije novac uplaćuju firme i pojedinci protiv kojih se vodi krivični postupak ili čiji su bliski srodnici u zatvoru - zaključio je Nedeljković.

S druge strane, Slađanka Milošević, predsednica Sindikata pravosuđa Srbije, za Kurir kaže da su Nedeljkovićevi navodi neistiniti.

- Važimo za smeran sindikat. Ne znam odakle Nedeljkoviću takve informacije i slike. Nikad nismo unajmili gole devojke za svoje susrete. Uostalom, čak i da pravimo bahanalije, mi to radimo od naših para - pravda se Miloševićeva.


Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije