Severina navukla crvenu rukavicu i uzviknula "Pumpaj!" podržavajući studente u Beogradu

8
Radiosarajevo.ba
Severina navukla crvenu rukavicu i uzviknula "Pumpaj!" podržavajući studente u Beogradu
Foto: Kolaž / Severina pružila podršku studentima u Srbiji

U Beogradu se danas, 15. marta, održavaju masovni studentski protesti, a među onima koji su iskazali podršku mladima u Srbiji je i poznata hrvatska pjevačica Severina.

Na svojim društvenim mrežama, Severina je podijelila snimak sa promocije u Ljubljani, na kojoj je pred okupljenim posjetiteljima vikala "pumpaj" te održala emotivan govor u kojem je izrazila podršku studentima koji se bore za istinu i slobodu na protestima u Beogradu.

"Mirisi su važni, ali važna je i podrška mladima. Podrška mladima koji su u Beogradu, studenti, imaju veliki, veliki marš za istinu i slobodu. Molim vas jedan veliki aplauz za studente u Srbiji. Svi smo isti narod i svi živimo na ovim prostorima", poručila je Severina.

ViK i nedjeljom na terenu: Pogledajte u kojim ulicama su danas mogući prekidi u vodosnabdijevanju

ViK i nedjeljom na terenu: Pogledajte u kojim ulicama su danas mogući prekidi u vodosnabdijevanju

Pjevačica je također u video snimku nosila crvenu rukavicu i opanke, a u opisu videa napisala: "Ljubljana je mirisala na slobodu i zajedništvo sa srpskim studentima koje volimo i u koje vjerujemo, jer su svjetionik ne samo regije, nego i Evrope."

Severinina objava izazvala je brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama, a njena podrška studentima u Srbiji dočekana je s velikim oduševljenjem.

[PUMPAAAAJ!] Danas sam došla u Ljubljanu kao zaštitno lice Atelier Rebul za cijelu regiju, posebno za liniju Istanbul. Radim samo ono što volim i u što vjerujem, a njih i volim i vjerujem im. Tamo me dočekalo tisuću ljudi koji su kupovali mirise, a ovaj miris je pumpaaao. JER NAJLJEPŠI MIRIS JE MIRIS SLOBODE. Ljubljana je danas mirisala na slobodu i zajedništvo sa srpskim studentima koje volimo i u koje vjerujemo, jer su svjetionik, ne samo regije, nego i Europe. Vjerujem u miris Istanbul, koji je večeras postao i miris slobode. Atelier Rebul Slovenia Atelier Rebul Croatia #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

Posted by Severina on Friday, March 14, 2025

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (8)

/ Povezano

/ Najnovije