Šejla Zonić nakon tragedije u Sarajevu: "Vidjela sam snimak, ne daj Bože nikome"

/ Komentari (13)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

A eto sejla

Dade Bog i dacebo ubuduce Samo je pitanje kad Sto znaci nije do Boga njega i nema Nego do Nas da nije onako brzo.vozio Ne bi trebao Bog Ni da Da Ni da ne da Ode mlad Covjek i djovojka osta bez.noge i zivot joj Visi na koncu

Guest

Ovaj korisnik nije pismen. Nit pocetka nit kraja recenice. Interpunkcija, gramatika...nikoji .I. Stvarno svako danas ima pristup netu. Vrijeme je za odjavu.

Bosanac

Krepanog arkana kuja

Gradjanin Kane

Zasto se anonimusima daje prostor u medijima? Kakve veze ima ona sa sigurnosti u saobracaju? Jos malo pa ce poceti komentarisati dzenaze i sahrane.

produkcija

Mojne samo ti da komentarises Sejla, drzi se Cece i tisu misu!!!

Cekaj, sta ...

... pobjednica cega?? Onog zavijanja sto polusvijet naziva pjevanjem?!?! I vama kao redakciji je ta osoba relevantna da govori o drustvenim problemima, tragedijama?!?! Vi vrijedjate inteligenciju ...

Uffbvxfc

Ko je ona i zasto je bitan njen komentar. Paglu plavusa

Udtghde

Pobednica Zvezda Granda sigurno opusteno zivi i radi u Beooogradu i sta koga libo racku sta ona misli i osjeca. I vi svakome dajete prostor za filozofiranje

Empaticna

A sve to u rubrici show biz???

Dok nas ubijaju bezveznim saopštenjima

Ovi u vlasti pa nemojte i vi. Vi ste ako ništa školovaniji od njih.

Ivan

Sad mi je lakše, ako je ona to rekla. Uzgred, vidio sam je uživo, al bi ja to j*bo.

***

***

Jass

... pobjednica cega?? Onog zavijanja sto polusvijet naziva pjevanjem?!?! I vama kao redakciji je ta osoba relevantna da govori o drustvenim problemima, tragedijama?!?! Vi vrijedjate inteligenciju ... ka Cekaj, sta ... Nisam neki ljubitelj Granda jer preferiram drugu vrstu muzike! Ali je neosporno da je u svim dijelovima BIH, po istrazivanjima Grand najgledanija emisija na TV-u! Sta god mislili o Grand-u to treba postovati.

/ Najnovije