Pohvalio se fotografijom: Deen s partnerom Willom u društvu zvijezde "Titanica"
Bosanskohercegovački pjevač i modni dizajner Fuad Backović Deen je zajedno s partnerom Willom Phearsonom III u TCL Chinese Theatreu prisustvovao premijeri filma Waltz with Brando reditelja Billa Fishamana, u kojem je glavnu ulogu ostvario Billy Zane.
Deen je na Instagramu objavio niz fotografija s ovog događaja, a jedna od njih je upravo sa slavnim glumcem i zvijezdom Titanica.
"Sinoć smo proslavili premijeru filma Waltz with Brando. Snažan i očaravajući film koji otkriva novu stranu hollywoodske legende - ispričan izvanrednom izvedbom našeg dragog Billyja Zanea. Počinje nezaboravno putovanje. Film koji morate pogledati! Čestitamo Billyju Zaneu i cijeloj glumačkoj ekipi i hvala vam što ste nas ugostili! Posebna zahvala ide mojoj omiljenoj Loisir Art Gallery. Kakva nevjerovatna večer", poručio je Deen u objavi.
Teško povrijeđena pješakinja u nesreći u Sarajevu: Za volanom Porschea bio policijski službenik
Pored fotografije s Billyem Zaneom, Deen je podijelio još nekoliko fotografija i snimak s crvenog tepiha, a u njegovom društvu bile su i producentica i aktivistica Marsha Molinari te glumica i pjevačica Tia Carrere.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.