Pogledajte prizore ispred kuće Zdravka Čolića: Policija blokirala ulicu, izuzmaju snimke s kamera
Regionalnu javnost u utorak ujutru, 3. februara, iznenadila je vijest da je na kuću poznatog pjevača Zdravka Čolića bačena bomba.
Događaj se desio u ranim jutarnjim satima, a policija i nadležno tužilaštvo trenutno obavljaju uviđaj na mjestu događaja.
U eksploziji su oštećeni automobil, ograda i fasada.
Safudin Čengić: "Smanjiti bolovanje sa 42 na 15 dana ili rigorozno sankcionisati zloupotrebe"
Iako zvanične potvrde još nema, policija preuzima snimke s nadzornih kamera kako bi ušla u trag počinitelju, prenosi Telegraf.rs.
Na fotografijama s mjesta događaja koje možete pogledati u našoj galeriji vidi se da je područje oko kuće blokirano dok veliki broj policajaca osigurava mjesto i vrši uviđaj. Ispred kuće su se okupile i medijske ekipe u velikom broju.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.