Iz Los Angelesa u Gračanicu: Deen iznenadio mladence na svadbi i poslao snažnu poruku na Instagramu

/ Komentari (15)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Bolje

I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli

Više ti

>>I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli ka Bolje<<Dođe zadovoljstvo ako se nađeš u zajedničkom krevetu

***

***

Koji si ti jadni konformista

>>I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli ka Bolje<< Neko te umaze kravljom balegom a ti pocnes pricati kako je bolja od konjske.

Saraja.ba

Ko o čemu derpaši o derpašima.

Derim

>>>>I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli ka Bolje<<Dođe zadovoljstvo ako se nađeš u zajedničkom krevetu ka Više ti<< Ti mora da znas , jer si osjetio to zadovoljstvo.

Derim

***

Zanzibarac

...

tako mi dina, vidi hanume dina, olah ga pomogo!

a đe mu je torbica i ruž za usne? trebala bi mu ćudežićka dati jenu svoju torbicu. hanuma diiin ima veće sise od nje.

Hari

Samo se ***acite . Država je Dinu plaćala školovanje po Italiji dok je babo bio parlamentarac je sad moze rahat unuke cekat.

Miko

Denu oči izletjele dobro ga buna crnjac

Kolega

>>I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli ka Bolje<<

Jbt ...

A Zaim puco kad se on rodio ...........

Ma sjećaš

>>>>>>I ova dvojca od Turbo Sunda iz Srbije Ova dvojca Pored njihove seksualne Orientacije Koja me ne raduje ovo smatram bolescu Ali Mi ne dolazi od ove dvojce nikakva opasnost Dok iz Srbije Nam je od uvjek Samo bilo u kom obliku Pa cak iako TI dodze da peva Peva Ti a zlo ti Misli i zeli ka Bolje<<Dođe zadovoljstvo ako se nađeš u zajedničkom krevetu ka Više ti<< Ti mora da znas , jer si osjetio to zadovoljstvo. ka Derim<<Li se da sam te pitao kako je? A ti si samo rekao veličanstveno

Deenov najjaci hit

***

/ Najnovije