Enis Bešlagić najavio predstavu Osmana Džihe: Turneja kreće iz BiH

/ Komentari (9)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Zapanjeni smo

kreće iz BiH!? Ja konto garant kreće iz Engleske ili Francuske.

Derim

***

Skidajte ovaj grozni selfie

2 dana prepadate narod

Poštar Joca

I dijaspore patriote na socijali i podrum (ispred prodavnice grebatori) ratnici na birou šta imate protiv Osmana Džihe

Prvo Tesanj

Kao glavni grad ZEDO kantona, pa po selima Doboj, Modrića, pa nazad, Zenica, Vranduk..!!! Crko od Miline da ih vidim..!!! Satelitom ??? Ha ha

Paja, dijaspora te hrani, jado

I dijaspore patriote na socijali i podrum (ispred prodavnice grebatori) ratnici na birou šta imate protiv Osmana Džihe ka Poštar Joca

Poštar Joca

ka Paja, dijaspora te hrani, jado E moje dijete dijaspore patriote na socijali ne mogu oni sebe da hrane a kamo mene, a mene ni treba jer ja radim. Ti izgleda ne kontaš razliku kad ja kažem dijaspore patriote na socijali (to su oni koji mogu da rade ali neće) i kad kažem dijaspore(to su oni koje su vredni koji rade, sportisti, političari, koji se bave politikom, muzikom, glumom...)

Paja, jadomire, treba ti novi hobi

E moje dijete dijaspore patriote na socijali ne mogu oni sebe da hrane a kamo mene, a mene ni treba jer ja radim. Ti izgleda ne kontaš razliku kad ja kažem dijaspore patriote na socijali (to su oni koji mogu da rade ali neće) i kad kažem dijaspore(to su oni koje su vredni koji rade, sportisti, političari, koji se bave politikom, muzikom, glumom...) ka Poštar Joca .....ima li blizu zadruga, ima li kafana, ima li ti u selu koja dostupna udovica? Skini se s telefona, prolupo si.

Poštar Joca

.....ima li blizu zadruga, ima li kafana, ima li ti u selu koja dostupna udovica? Skini se s telefona, prolupo si. ka Paja, jadomire, treba ti novi hobi Opet si se pronašao

/ Najnovije