Cher se pohvalila prstenom koji je dobila od 40 godina mlađeg partnera
![Cher se pohvalila prstenom koji je dobila od 40 godina mlađeg partnera](https://storage.radiosarajevo.ba/article/478887/871x540/cher.jpg?v1672068172)
Muzička diva Cher potaknula je glasine o zarukama nakon što je na Božić na svom Twitter profilu objavila fotografiju na kojoj njen dečko, producent Alexander "AE" Edwards, u ruci drži kutijicu s dijamantnim prstenom.
"Nemam riječi, Alexander, AE", napisala je pjevačica uz objavu i pokrenula lavinu zbunjenih komentara svojih obožavatelja. "O Bože, zaprosio te?", "Udaješ se?", "Čestitam!", "Cher, ne možeš ovo objaviti i onda nestati!", pisali su joj.
Uskoro je ponovno objavila istu fotografiju i poručila kako ju je objavila zato što su Alexanderovi nokti "tako kul". Ipak, mnogima i dalje nije bilo jasno je li u pitanju samo šala ili se Cher zaista zaručila, prenosi Gloria.hr
![Čanak: Znate li šta Dodik pokušava s pričom o otcjepljenju?](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579094/300x185/nenad-canak-16feb25-aa.jpg?v1739725744)
Čanak: Znate li šta Dodik pokušava s pričom o otcjepljenju?
![Slavna Cher komentarisala Novaka Đokovića](https://storage.radiosarajevo.ba/article/420661/300x185/cher.jpg?v1623586612)
Slavna Cher komentarisala Novaka Đokovića
THERE R NO WORDS,
— Cher (@cher) December 25, 2022
ALEXANDER,A.E pic.twitter.com/TZOYLGVWkv
Podsjećamo, pjevačica je nedavno gostovala je u televizijskom showu Kelly Clarkson i progovorila o svojoj vezi s četrdeset godina mlađim producentom. Rekla je da priznaje kako je njihov odnos "na papiru smiješan", no objasnila je kako se u stvarnosti odlično slažu.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.