Onur oduševljen 'Sarajevskom kockom'

Radiosarajevo.ba
Onur oduševljen 'Sarajevskom kockom'
Glumac Halit Ergenc je trenutno jedna od najvećih turskih zvijezda, a na našim prostorima stekao je nevjerovatnu popularnost glumeći šarmantnog Onura, partnera prelijepe Šeherzade (Berguzar Korel) u seriji „1001 noć“.
Početkom sedmice Ergenc je poslovno boravio u Zagrebu , a prilikom ekskluzivnog intervjua za Magazin „Azra“ ( jedini bh medij koji je dobio priliku za intervju), novinarka mu je uručila poklone: multimedijalni CD „Dobrodošli u Stari Grad" i suvenir „Sarajevsku kocku“.

Kako saznajemo, Halit je bio oduševljen poklonima, a naročito kockom koju je otvorio i pažljivo pregledao zapazivši gdje se nalaze džamija, crkva, katedrala, sinagoga.

Osim toga, obradovala ga je činjenica da će, zahvaljujući multimedijalnom CD-u biti u prilici naučiti nešto više o Starom Gradu i samom Sarajevu, i to na maternjem jeziku, s obzirom da je CD trojezičan (bosanski, turski i engleski jezik).

Intervju sa Halitom Ergencom možete pročitati u novom broju Magazina „Azra“ kojima se zahvaljujemo za ustupljene fotografije.

fena

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije