Nakon što je u rekordnom roku rasprodao ulaznice: Zdravko Čolić najavio i drugi koncert u Sarajevu

/ Komentari (15)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

xXx

Bijeleeeee se fasaaadeeeeeeee. Beš ga, na šta je spao da pjeva. :(

Bosanac

Sisle srbende sa brda u Seher da gledaju ovog srpskog smrdljivog pedofila

Kad počne

Ono sa ramenima da trese

IVA

Bijeleeeee se fasaaadeeeeeeee. Beš ga, na šta je spao da pjeva. :( ka xXx PAPAK SA BRDA. TI NEZNAS OVU MUZIKU JER SE NE PJEVA NA SELIMA! DRZI SE IZVORNE ***** GLUPI!

IVA

ZASTO SELJACINE KOMENTIRAJU MUZIKU KOJU NE SLUSAJU I TO NA FA.ISTICKI NACIN??? IDITE PAPCI I SLUSAJTE STO STE NAUCILI BRACINE BECARE , MIRSADU I JARANE , MLADU BRACU BOJIC A STARIJI MOGU I BRACU BEGICE:):):)

Vidim

>>ZASTO SELJACINE KOMENTIRAJU MUZIKU KOJU NE SLUSAJU I TO NA FA.ISTICKI NACIN??? IDITE PAPCI I SLUSAJTE STO STE NAUCILI BRACINE BECARE , MIRSADU I JARANE , MLADU BRACU BOJIC A STARIJI MOGU I BRACU BEGICE:):):) ka IVA<< Odlicno poznajes te pjevace,sto li...

Bravo

Osisaj sarajlijice a onda se vrati u Beograd pa uzivaj.

VIDI MATOROG PRDE

ŠTO JE PJEVO NA KONCERTIMA PODRŠKE SLOBI ZA VRIJEME SCG I HR AGRESIJE..

VIDI MATOROG PRDE

OVAJ MATORI ĐIK AN JE IZ SELA VLAHOVIĆI... A ŠTO GOVORI DOVOLJNO.

xXx

***

Koji papci

daju pare da slušaju i gledaju ovu prodanu dušu?! Bezbeli 90% eresovska bagra, a ostatak s u h o p i č k e i p e d e r i uz sjećanje na vremena zablude!

Tihi

Ovaj Zdravko Colic odron od pjevača Ove nove pjesme nisu ni za djecu, taraba žestoka. SMLATA jedna obična, svakojaka naroda ima da sluša ovog drekavca

kiki

Kralj puni treću Zetru. Bravo majstore i dobro nam došao u svoje Sarajevo &lt;3

Poštar Joca

Opet se dijaspore patriote na socijali i podrum(ispred prodavnice grebatori) ratnici na birou šokirali, a ljubomora će ih izgristi od njih će ostati samo plombe i to urađene u BiH jer je jeftino.

Poštar Joca

Čast izuzecima

/ Najnovije