Andrea tek nedavno naučila prati suđe

Radiosarajevo.ba
Andrea tek nedavno naučila prati suđe

Pjevačica Magazina Andrea Šušnjara pohvalila se da je tek nedavno, u svojoj 24. godini, prvi put oprala suđe i podove.

Mlada 24-godišnja pjevačica grupe Magazin sjajna je zabavljačica na koncertima, ali priznala je da kućanski poslovi nisu za nju. Šušnjara je počela samostalno živjeti u podstanarskom stanu i tek nedavno je prvi put oprala suđe i podove i to joj se nimalo ne sviđa, iskreno je priznala pjevačica za INMagazin.

'Umjesto da sam se kupala, ovaj sam tjedan prala suđe i podove, iako to nisam nikad prije radila. Ne sviđa mi se'.

Šušnjara je provela radno ljeto s grupom Magazin, pa se nije stigla odmoriti. Priuštit će si poslasticu tek ove jeseni kada planira krstarenje po Karipskim otocima.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije