Alka Vuica: 'Volim mlađe, ali prošao bi i neki bogati stariji Rus'
Radiosarajevo.ba

Alka Vuica godišnji odmor provodi u Dubrovniku, gdje se zabavlja u društvu svog menadžera i prijateljice, ali i aktivno piše Alkabare, dovršava knjigu poezije, a uskoro joj izlazi i novi album.
Alka je za kamere INmagazina priznala kako je zaljubljena te da se 'kuha nešto', iako još nije viđena u nečijem zagrljaju ili romantičnoj šetnji. Pjevačica je priznala da 'pada' samo na mlađe, ali joj ne bi smetalo kada bi se na putu našao i neki bogati stariji Rus.
'Od kada sam prešla četrdesetu, uvijek su mlađi muškarci u igri. Prije su bili stariji, ali nikad iznad četrdesete. Nisam još dovoljno sazrela za starije, ali ako se zaljubim ovdje u Dubrovniku u nekog bogatog Rusa, priviknut ću se i na starije', kazala je Alka za INmagazin.
'Volim se kupati u toplesu. Nisam klasični nudist. Čak ni na brodu, osim možda u nekim zabitim uvalama. Mada sam imala i fazu nudizma, ali sam vrlo brzo odustala kada me je, dok sam bila gola, jedna djevojčica došla tražiti autogram', prepričala je Alka.
net.hr
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.