Vladika Irinej posjetio Tomislava Nikolića

Radiosarajevo.ba
Vladika Irinej posjetio Tomislava Nikolića
Predsjednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je da mu je žao što se neki ljudi usuđuju da kažu da ne štrajkuje glađu i žeđu, ocenjujući da to više govori o njima samima.
 
        "Nisam u ovo ušao da bih se igrao sa Srbijom, sa sobom, sa porodicom i sa decom. Bolje bi bilo da ćute nego da tako govore", rekao je Nikolić.
 
        Nikolića je večers u beogradskom Kliničko-bolničkom centru posjetio vladika bački Irinej, ali nije poznato o čemu su razgovarali.
 
        Lider naprednjaka istakao je da, osim predsjednika Srbije Borisa Tadića i ljekara, ni od koga drugog nije dobio poruku da odustane od štrajka.
 
        Nikolić je, novinarima kojima je bilo dozvoljeno da uđu u njegovu bolesničku sobu, rekao da takvu poruku nije dobio od patrijarha Irineja i dodao da će "možda neko doći da mu to kaže".
 
        Nikolić je u subotu, 16. aprila, započeo štrajk glađu i žeđu, tražeći raspisivanje vanrednih izbora u Srbiji, a sinoć je iz zgrade Doma Narodne skupštine, pošto mu je pozlilo, prebačen u KBC na Novom Beogradu.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak