Zbog vanredne popravke kvara ova sarajevska ulica će danas privremeno ostati bez vode

1
Radiosarajevo.ba
Zbog vanredne popravke kvara ova sarajevska ulica će danas privremeno ostati bez vode

Zbog vanredne popravke kvara u ulici Vrbarska, doći će do prekida vodosnabdijevanja u pomenutoj ulici.

Normalizacija vodosnabdijevanja očekuje se po završetku radova.

Iz KJKP Vodovod i kanalizacija ranije jutros obavijestili su stanovnike Sarajeva o planiranim radovima na vodovodnoj mreži na današnji dan.

Nesreća u Sarajevu: Vozilom udario pješaka dok je prelazio ulicu

U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama:

Viteška, Soukbunar, Ćamila Avdića, Hadži Mustafe Penave, Safeta Hadžića, Višegradska, Velikokladuška, Bosanskih kraljeva, Abdurahmana Sirije, Vrbovska, Amira Muharemovića, Vejsila Ćurčića, Ferida Srnje, Hiseta, Tekija i Sagrdžije.

U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi u ulicama Mula Mustafe Bašeskije, Čekaluša i Kovačeva.

Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenim ulicama. Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekuju po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak