Važna informacija: Obustava saobraćaja u centru Sarajeva zbog skupa za Palestinu i Halida Bešlića

0
Radiosarajevo.ba
Važna informacija: Obustava saobraćaja u centru Sarajeva zbog skupa za Palestinu i Halida Bešlića

U Sarajevu će, u nedjelju, doći do izmjene režima odvijanja gradskog saobraćaja zbog održavanja dva skupa.

U podne, održava se okupljanje građana pod nazivom "Bosna i Hercegovina za slobodnu Palestinu".

Zbog održavanja ovog skupa, u vremenu od 12:30 do 14:15 sati doći će do privremene potpune obustave saobraćaja u ulici Titova (od raskrsnice sa ulicom Radićeva do raskrsnice sa ulicom Koševo).

Raste zabrinutost u EU nakon Putinove prijetnje ratom: Pogledajte šta kažu građani devet zemalja

Doći će i do izmjene javnog prijevoza koji će se odvijati sljedećim rasporedom:

  • Tramvajski saobraćaj će biti preusmjeren i obavljaće se na relaciji Željeznička stanica - Ilidža,
  • Linija 31e Vijećnica - Dobrinja će mijenjati trasu i polazni terminal tako što će od Pofalića saobraćati trolejbuskom trasom do Trga Austrije i nazad.

Danas u Sarajevu izmjene u režimu saobraćaja

U poslijepodnevnim satima, a povodom zakazanog komemorativnog skupa i ispraćaja građana Sarajeva za Halida Bešlića, doći će do još jedne obustave.

Saobraćaj će biti obustavljen u ulici Maršala Tita na dijelu od raskrsnice ulica Mula Mustafe Bašeskije - Ćemaluša, do raskrsnice ulica Maršala Tita - Radićeva.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak