Sarajevo: ViK objavio spisak ulica u kojima može doći do prekida u vodosnabdijevanju

0
Radiosarajevo.ba
Sarajevo: ViK objavio spisak ulica u kojima može doći do prekida u vodosnabdijevanju

Iz KJKP Vodovod i kanalizacija obavještavaju stanovnike Sarajeva o planiranim radovima na vodovodnoj mreži u utorak, 1. aprila.

U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u ulicama:

Soukbunar, Hameda Hodovića, Osik, Šehitluci, Ive Andrića, Ante Babića, Butmirska cesta, Butilska, Mahmuta Bušatlije i Bulevar Meše Selimovića.

Samo ako prođu baraž: Na ovim stadionima Zmajevi će igrati utakmice Svjetskog prvenstva

U sklopu realizacije projekta rekonstrukcije vodovodne mreže koji se finansira sredstvima druge tranše EBRD kredita planirani su radovi ulicama: Josipa Štadlera, Maršala Tita i Armaganuša. Zbog ovih radova do prekida u vodosnabdijevanju može doći u navedenim ulicama i ulicama Pehlivanuša, Dženetića čikma, Valtera Perića i Hiseta.

"Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.

Za sve informacije možete se obratiti našem dispečerskom centru na brojeve telefona 033 210 707 i 033 220 435", saopćeno je iz Vodovoda.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak