Tragedija: Muškarac se utopio u rijeci Savi

0
FENA
Tragedija: Muškarac se utopio u rijeci Savi

U rijeci Savi u Orašju u subotu se utopio muškarac, izvijestila je Federalna uprava civilne zaštite.

Kako se navodi, u subotu, 27. juna, Policijska stanica Orašje zaprimila je dojavu da je na rijeci Savi oko 18.30 sati došlo do utapanja muške osobe.

Na intervenciju su izašli službenici PS Orašje, Odjel za istrage MUP-a Posavskog kantona, te tehničar s dežurnim tužiteljem Kantonalnog tužiteljstva u Orašju.

Obavještenje za građane: Kvar na pumpnoj stanici Skenderija, ViK apeluje na racionalnu potrošnju

U potragu su s plovilom bili uključeni i službenici Jedinice specijalne policije kantonalnog MUP-a koji nisu uspjeli pronaći nestalog.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak