Saobraćajna nesreća kod Bosanskog Šamca: Autobus sletio s ceste, ima povrijeđenih
Radiosarajevo.ba
Saobraćajna nesreća se dogodila u petak, 15. maja, na magistralnom putu Bosanski Šamac-Brčko.
Prema saopćenju iz Policijske uprave Bijeljine, u nesreći su povrijeđene dvije osobe, ali stepen još uvijek nije poznat.
U nesreći su učestvovali autobus kojim je urpavljao E.Ž. i putničko motorno vozilo kojim je upravljao G.M., a na mjestu suvozača se nalazio B.M.
Intervju | Andrea Lešić-Thomas: Književnost je danas potrebnija nego što je ikada bila (II)
Dodali su da se nesreća dogodila oko 6.35 sati ujutro.
Društvenim mrežama kruži snimak sa mjesta nesreće.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (2)