Saobraćajna nesreća u Jablanici: Povrijeđen motociklista
Saobraćajna nesreća se dogodila u petak, 24. aprila, u 16.15 sati u Jablanici, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.
Kako su nam rekli iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih polsova Hercegovačko-neretvanskog kantona, u nesreći su učestvovali putničko motorno vozilo marke "BMW" i motocikl.
"U nesreći je motociklista zadobio povrede i prevezen je u Dom zdravlja u Jablanici", rekli su iz Operativnog centra.
Još jednom pokazao svoju veličinu: Džeko nakon utakmice svoj dres obukao ocu Midhatu
Dodali su da je stepen povreda motocikliste nepoznat.
"Uviđaj je okončan, te se saobraćaj odvija normalno", naglasili su.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.