Požar u tržnom centru u BiH: Izgorio automobil
U podzemnoj garaži u tržnom centru "Merkator" izgorio je automobil marke Fiat, čiji je vlasnik D.V. iz Banje Luke.
Ovu informaciju za portal Radiosarajevo.ba potvrdila je Danijela Mučibabić, portparol PU Banja Luka.
"Prijavu smo dobili jutros u 7:15 sati. Uviđaj je još uvijek u tiku. Na sreću niko nije povrijeđen. Na automobilu je pričinjena materijalna šteta", kazala je Mučibabić.
Mijenjao izgled, obrisao profile na mrežama: Na Kosovu uhapšen muškarac koji je oteo kćerku
Nakon završenog uviđaja bit će poznat uzrok požara.
Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je došlo do samozapaljenja.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.