Veliko nevrijeme zahvatilo Sarajevo: Pogledajte najnovije snimke
Snažno nevrijeme zahvatilo je u večernjim satima Sarajevo.
U glavnom gradu Bosne i Hercegovine trenutno pada jaka kiša praćena grmljavinom.
Nakon niza izuzetno sparnih dana Sarajevo, ali i brojne druge gradove u BiH danas je u poslijepodnevnim satima pogodila kiša. Nakon što se situacija smirila na nekoliko sati, nebo se ponovo 'otvorilo'.
Ko je Epstinova robinja za koju se hvalio da je "kupio od njene porodice iz Jugoslavije"
Kiša (konačno) rashladila Sarajlije: Ljetni pljusak osvježio glavni grad BiH
Kada je u pitanju vremenska prognoza, meteorolozi za utorak najavljuju lokalne pljuskove i grmljavinu širom zemlje. Kada je u pitanju srijeda, prolaznih lokalnih pljuskova može biti prije podne, dok se u poslijepodnevnim satima očekuje smanjenje oblačnosti. U četvrtak će u Bosni i Hercegovini biti sunčano uz umjerenu oblačnost, saopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.
U nastavku pogledajte kako je večeras u našem glavnom gradu:
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.