Oglasila se policija o nesreći Anje Ljubojević: "Bit će sankcionisana"

3
Radiosarajevo.ba
Oglasila se policija o nesreći Anje Ljubojević: "Bit će sankcionisana"

Ministarstvo unutrašnjih poslova manjeg bosanskohercegovačkog entiteta se oglasilo u ponedjeljak, 8. juna, u vezi saobraćajne nesreće u kojoj je jedan od učesnika bila potpredsjednica NSRS Anja Ljubojević. 

Policija je navela da se preduzimaju sve zakonom predviđene radnje kako bi se utvrdile sve okolnosti koja se dogodila u Trnu, te u kojoj je Ljubojević zadobila povrede. 

"Od navedene osobe su uzeti uzorci krvi i urina radi vršenja neophodnog vještačenja", naveli su iz PU Banja Luka za Srnu.

Euforija u Americi među Bosancima i Hercegovcima: "Atmosfera je kao nikada prije"

Iz Policijske uprave Banja Luka navode da će „osoba biti procesuirana u skladu sa zakonom, nakon što se utvrde sve činjenice i okolnosti saobraćajne nezgode“.

Ljubojević je zadobila povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 6. juna na magistralnom putu u naselju Trn kod Laktaša, te je medicinski zbrinuta u Univerzitetskom kliničkom centru entiteta RS.

Podsjetimo, u trenutku nesreće Ljubojević je upravljala službenim vozilom vrijednim 60.000 KM, koje je u potpunosti uništeno.

"Bila sam na proslavi i popila sam nekoliko pića, ali sam smatrala da sam dovoljno prisebna da vozim. Oslobodila sam svog vozača smjene, provjerila telefon, a kolovoz je bio mokar…", izjavila je ranije Ljubojević komentarišući uzroke nesreće.

Podsjećamo, državni parlamentarac Saša Magazinović (SDP) je naveo da će Ljubojević biti kažnjena po novom zakonu koji nalaže da je kazna za bahatu vožnju 5.000 KM

"Novi zakon važi za sve, uključujući i političare", napisao je Magazinović u svojoj objavi. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (3)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak