Bh. građanin objavio slike: Voda u ovom gradu je test za bubrege

5
Radiosarajevo.ba

Banjalučanin Tihomir Dakić je putem Facebooka podijelio slike nakon skidanja kamenca na bojleru u svom kupatilu.

Fotografije nisu bile ohrabrujuće, a on je tako napisao:

"Voda u Banjoj Luci je test za vaše bojlere i vaše bubrege.

Obavještenje za građane: Kvar na pumpnoj stanici Skenderija, ViK apeluje na racionalnu potrošnju

Pošto već duže vrijeme nosam kamenje po bubrezima, kad je procurio stari bojler, desetak godina, htjedoh da vidim šta ima unutra i koliko kamenca. Koliko, pa 8.7 kg".

Uslijedili su zatim razni komentari:

"Strašno", "Ja djeci ne dajem vodu sa česme u Mrkonjiću, mogu misliti koliko je lošija banjalučka", "Malo. 50:50 kad bude onda ćemo izraziti zabrinutost"...

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (5)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak