Bakir Izetbegović: "Milorad Dodik me nazvao, snimao je razgovor"

14
Radiosarajevo.ba
Bakir Izetbegović: "Milorad Dodik me nazvao, snimao je razgovor"

Bakir Izetbegović, lider Stranke demokratske akcije (SDA), potvrdio je da je danas, 24. juna, telefonom razgovarao sa Miloradom Dodikom, šefa Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD). 

Naime, Izetbegović je sinoć, gostujući na Federalnoj televiziji, poručio da se "Milorad Dodik nekom silom mora riješiti", a bivši predsjednik RS, danas građanin Dodik, potom je rekao da je zvao Izetbegovića. 

"Nakon sinoćnjeg intervjua na Federalnoj televiziji, u kojem sam ponovio da se Milorad Dodik mora ukloniti iz politike, onako kako to nalaže sudska presuda, i da je najveća štetočina u Bosni i Hercegovini, danas sam odgovorio na njegov nervozni telefonski poziv.

Dodik (opet) komentirao razgovor sa Izetbegovićem: "Nisam bio nervozan"

Sve što mislim, što sam i do sada javno govorio o njemu i njegovoj politici, pa i više od toga, ponovio sam mu i tokom telefonskog razgovora.

S obzirom na to da je razgovor od strane Dodika očigledno sniman, pozivam ga da snimak ne cenzuriše, već da ga u cijelosti objavi", poručio je Izetbegović.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (14)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak