Usain Bolt 'istrčao' na Old Traford
Najbrži sprinter na planeti Usain Bolt, posjetio je jučer Manchester gdje je posmatrao premijerligaški meč domaćeg Uniteda i Fulhama. Jamajčanin je deklarisani navijač Đavola što s ponosom ističe u svakoj prilici.
''Znao sam da će to biti sjajna utakmica jer United uvijek igra dobro kući. Old Traford je malo manji od Olimpijskog stadiona u Londonu ali se zbog načina gradnje, ovdje stvara veća buka. Bilo je lijepo vidjeti Kagawu i Van Persija kako postižu svoje prve golove za klub. Stisnuo sam im ruke prije utakmice i poželio im sreću'', rekao je najbrži čovjek današnjice.
Progovorio je Bolt i o svom eventualnom angažmanu u dresu najtrofejnijeg engleskog kluba o kojem se mnogo pisalo posljednjih mjeseci.
''Spominjem to tokom cijele godine. Prije početka naredne sezone, pričaću sa Sir Alexom, ozbiljan sam'', kazao je Bolt.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.