Zmajice nakon produžetaka ostale bez finalnog meča baraža za Svjetsko prvenstvo

0

Ženska nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u dramatičnom meču prve runde baraža za Svjetsko prvenstvo na gostovanju u Kardifu izgubila je nakon produžetaka od domaće selekcije Velsa rezultatom 1:0.

Izabranice selektorke Samire Hurem prvo poluvrijeme su okončale miroljubivo. Bilo je 0:0.

U nastavku utakmice mreže se ponovo nisu tresle te je utakmica otišla u produžetke.

U Sarajevo stigle prve trešnje, evo koliko je novca potrebno za kilogram

Selektorka Samira Hurem odabrala igračice za susret baraža sa Velsom

Strijelac odlučujućeg gola bila je Fishlock. Gol je postignut u sudijskog nadokandi prvog produžetka.

Pobjednik večerašnje utakmice će u finalnom meču baraža gostovati selekciji Švicarske 11. oktobra.