Veliki kiks Brazila u kvalifikacijama za SP, Argentinci pobjeđuju i kada ne blistaju

0

Veliki kiks napravili su reprezentativci Brazila u okviru 3. kola južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026., remiziravši u Cuiabi s Venecuelom rezultatom 1:1.

Trebalo je timu Fernanda Diniza dugo da dođe do gola, a postigao je u u 50. minuti preko Gabriela.

Ipak, gosti su do zasluženog izjednačenja došli u 85. minuti pogotkom Eduarda Bella.

SDA komentirala izjavu Varhelyja: Europski komesar laže i širi velikosrpsku propagandu

Argentina je slavila pobjedu uprkos neubjedljivoj partiji. Bili su bolji aktuelni svjetski šampioni od Paragvaja u Buenos Airesu golom Nicolasa Otamendija iz 3. minute.

Loading...

Čile je s 2:0 golovima Dijega Valdeza (74.) i Marcosa Lopeza (90+1.) savladao Peru, dok je Ekvador kao gost s 1:2 bio bolji od Bolivije.

Pobjedu Ekvadorcima u šestoj minuti nadoknade donio je Kevin Rodriguez.

Prethodno je za izjednačenje Bolivije u 83. minuti zabio Rodrigo Ramallo, anuliravši vodstvo gostiju iz 45. minute, za koje je pogodio Kendry Paez.

/ Anketa

Koliko će nogometni Zmajevi osvojiti bodova u utakmicama protiv Lihtenštajna i Portugala?