Skandalozan potez koji je obišao svijet: Pogledajte šta je uradio Cristiano Ronaldo na utakmici

2

Ekipa Al Nassra u nedjelju, 25. februara, savladala je Al-Shababa rezultatom 3:2 u 21. kolu saudijske Premier lige.

Utakmicu je obilježio skandalozan potez Cristiana Ronaldo koji se proširio svim društvenim mrežama.

Navijači domaćina su tokom cijele utakmice provocirali Portugalca i skandirali "Messi, Messi", ali je njegova ekipa ipak otišla sa pobjedom kući.

Pogledajte kakva atmosfera vlada na koncertu Amire Medunjanin

Ronaldo je uputio vulgarnu gestikulaciju svim navijačima koji su ga provocirali na tribinama.

On je u 21. minuti pogotkom iz penala doveo svoju ekipu u vodstvo, a u drugom poluvremenu je dva puta pogađao Talisca.

Jedini gol za domaćina postigao je Carlos Junior.

Al Nassr je trenutno drugoplasirana ekipa na tabeli, iza Al-Hilala koji ima utakmicu manje i četiri boda više.