Sjajno izdanje Chelseaja: "Plavci" postigli šest golova, hat-trick Maduekea

0

U jednom od tri današnja susreta 2. kola engleske Premier lige, Chelsea je kao gost slavio na Molineux stadionu protiv Wolverhamptona s ubjedljivih 2:6.

Bila je to sjajna predstava londonskih "Plavaca", koji su poveli već u 2. minuti golom Nicolasa Jacksona.

Matheus Cunha je u 27. minuti donio izjednačenje "Vukovima", a u samom finišu prvog poluvremena vidjeli smo još dva gola.

Dudića ponovo slave u Srbiji: Njegov Radnički dobio još jednu "ludu" utakmicu, briljirali Bosanci

Prvo je Cole Palmer u 45. minuti zabio za novo vodstvo Chelseaja, da bi u šestoj minuti nadoknade Jorgen Strand Larsen zabio za novo poravnanje.

Drugo poluvrijeme obilježio je napadač gostiju Noni Madueke, koji je postigao hat-trick, u 49., 58. i 63. minuti. Kod sva tri gola mu je asistirao Palmer.

Chelsea je do kraja postigao još jedan gol preko Joaoa Felixa (80').

Chelseaju je ovo prva pobjeda nakon što je na startu sezone poražen od Manchester Cityja (0:2).