Sjajan meč u ranom terminu: Posušje zaustavilo zahuktali Željezničar

0

U ranom terminu od 13 sati Posušje i Željezničar su prikazali odličan nogomet u 14. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći tim je na kraju uspio da zaustavi zahuktali "Plavi voz" i ostvari pobjedu po lijepom vremenu na stadionu na Mokrom Docu.

Posušje je bolje otvorilo meč. Na početku je zaprijetilo nekoliko puta, ali se mreža gostiju nije zatresla u prvih 20 minuta.

FK Željezničar došao do važne pobjede nad GOŠK-om i udaljio se od zone ispadanja

Domaći su poveli u 21. minuti. Igrači Posušja dobili su slobodan udarac na ivici kaznenog prostora. Loptu je Luka Lučić, šutirao je po zemlji ispod živog zida. Josip Bender se nije najbolje postavio, ali nije bio ni blizu da odbrani Lučičev sjajan udarac. 1:0 za Posušje.

Pet minuta kasnije Željezničar je imao lijepu šansu. Crnčević se oslobodio čuvara, kada se očekivao udarac za 1:1 slabo je šutirao iz odlične pozicije.

Nakon dvije šanse gostiju, domaći su propustili nekoliko prilika da uduplaju vodstvo do poluvremena.