Radnik i Velež odigrali utakmicu za pamćenje: Sedam golova i neizvjesnost do zadnje minute

0

U jednom od dva današnja susreta 4. kola Premijer lige BiH, Radnik i Velež su u Bijeljini odigrali utakmicu za pamćenje sa sedam golova.

Slavio je na kraju domaćin rezultatom 4:3, ali gledali smo neizvjestan meč do posljednje minute.

Đorđe Pantelić je već u 4. minuti pogodio za vodstvo Radnika, a u nastavku je uslijedio preokret Veleža koji su režirali Tino Blaž Lauž i Dino Halilović golovima u 12. i 17. minuti.

Astronauti NASA-e "zaglavili" u svemiru: Ne mogu na zemlju do 2025.

Pred odlazak na odmor, tačnije u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, domaći su izjednačili preko Mirzada Mehanovića.

U 55. minuti Radniku je dosuđen penal, a siguran s bijele tačke bio je Damjan Krajišnik za novo vodstvo domaćina.

Premijer liga BiH: Željezničar na Tušnju traži treću uzastopnu pobjedu, Sloboda prekid crne serije

Andrija Janjić je u 69. minuti povećao prednost Radnika, da bi Nermin Haskić u 81. minutni smanjio rezultat i donio neizvjesnost u meč.

Ipak, promjene rezultata do kraja nije bilo, pa je Radnik upisao drugu pobjedu, dok je Velež pretrpio drugi poraz.