Paul Scholes napušta Manchester United?

Priliku koju je dobio od Fergusona iskoristio je poentiranjem na današnjoj utakmici 15. kola

U današnjem izdanju londonskog dnevnika The Sun, mogla se pročitati vijest o tome da bi nogometni veteran u dresu Manchester Uniteda Paul Scholes, mogao napustiti Crvene đavole nakon 15 godina.

Naime, u posljednje vrijeme njegova minutaža je znatno smanjena, a o tome između ostalog za The Sun govori: “Osjećam da ne doprinosim klubu onoliko koliko bih htio. Ne mogu reći da trenutno igram svoj najbolji nogomet. Igram svake dvije ili tri sedmice i mogu se samo nadati da ću igrati bolje kad dobijem šansu. Ali, ne dobijam šansu.”

Scholesovi vapaji za većom minutažom su izgleda urodili plodom i Alex Ferguson ga je uvrstio u prvih 11 na gostovanju kod West Hama. Da je trener s pravom poslušao Scholesa govori podatak iz 45. minute kada je veznjak Manchester Utd-a zatresao mrežu domaćina.

Utakmica na Upton Parku u utakmici 15. kola Premier lige završena je sa 0-4 za Manchester Utd.