Novi skandal potresa ligu susjedne zemlje: Niko nije mogao da vjeruje da je sudac priznao ovaj gol

2

Prošla sezona u Crnoj Gori je bila ispunjena kontroverzama i brojnim spornim situacijama. Da ni ova godina neće biti ništa bolja potvrdio je detalj iz sedmog kola na utakmici Jedinstva i Dečića.

Crnogorski šampion Dečić iz gostovao je kod Jedinstva u Bijelom Polju. Prvi pogodak na utakmici je izazvao brojne komentare.

Dečić je u vodstvo došao u 40. minuti na opće zaprepaštenje svih prisutnih. Fudbaler gostiju Augusto Chagas je šutirao, golman Goran Aković uz malo problema obranio, a pomoćni sudac Uroš Rašović signalizirao glavnom sucu, Milošu Savoviću, da je lopta cijelim obimom ušla u gol.

Severina počastila fanove fotografijama u bikiniju: 'Pa dokle više da si ovako zgodna'

Svi su ostali zaprepašteni jer lopta nije bila ni blizu da pređe liniju.

Uzaludni su bili protesti domaćih igrača, članova stručnog štaba, uprave i navijača, pogodak je priznat. U 48. minutu je Armin Bošnjak izbjegao ofsajd zamku i iskoristio klizanje golmana gostiju Igora Nikića i izjednačio za konačnih na 1:1.