Musemiću se drma stolica: Igman deklasiran od Širokog Brijega

1

U uvodnom susretu četvrtog kola Premijer lige BiH, Igman je u Konjicu ubjedljivo poražen od Širokog Brijega rezultatom 0:3.

Gosti iz Širokog Brijega su poveli u 41. minuti golom Filipa Tarabe.

Igrala se 51. minuta kada je Domagoj Jelavić zabio drugi pogodak za goste s Pecare.

Spektakularan pogled na Titovu: Nezaboravna noć u Sarajevu uz elektronsku muziku i 50.000 ljudi

Nekoliko minuta je trajala VAR provjera zbog mogućeg offsidea, ali je glavni arbitar Ernis Džemidžić pokazao na centar i gosti su udvostručili prednost.

Sudbinu momčadi Husrefa Musemića potvrdio je Stipe Vučur u 66. minuti.

Ozvaničen transfer: FK Sarajevo prodao najboljeg strijelca u Tursku

Igman je trenutno bez bodova uz utakmicu manje, dok je Široki Brijeg trećeplasirani sa sedam bodova.

U narednom kolu Igman gostuje Veležu, dok će Široki Brijeg na svom terenu igrati protiv tuzlanske Slobode.