Moguć Misimovićev odlazak u Schalke
Radiosarajevo.ba
Foto: Reuters
Nakon dešavanja koja su se desila našem nogometnom reprezentativcu Zvjezdanu Misimoviću u Galatasarayu, njemački mediji počeli su najavljivati povratak bh. playmakera u Bundesligu.
Misimović suspendovan u Galati
Misimović po dolasku u Galatasaray nije ni na tragu učinka kakav je ostvarivao prethodnih godina u Wolfsburgu. Naime, dosad je upisao tek jednu asistenciju, a na premijerni gol još čeka. Podbačaj je to za igrača koji je u prethodne dvije bundesligaške sezone sakupio 17 golova i 35 asistencija. Ipak, njegove se dobre igre u Njemačkoj itekako pamte. I prije nego što se zaputio u Tursku Misimović je bio u kombinacijama Schalkea, čini se da su te ideje ponovno "oživljene".
"Prerano je za priče. Trenutno sam u Istanbulu, idem u Galatasaray po detalje trenutne situacije. Misimović se profesionalno nosi s teškom situacijom", izjava je Falija Ramadanija, nogometaševog agenta, koji je na temu mogućeg transfera u Schalke rekao: "Ništa nije isključeno. Ali, kao što sam rekao, prvo slijedi razgovor u Galatasarayu."
totalsport/radiosarajevo.ba
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.