Liga prvaka: Večeras odluka o posljednja dva učesnika četvrtfinala

0

Večeras ćemo saznati preostala dva učesnika četvrtfinala Lige prvaka.

Na Wanda Metropolitanu stadionu, Inter će braniti gol prednosti iz prve utakmice protiv Atletico Madrida.

Inter je u prvom meču na Guiseppe Meazzi slavio s 1:0 golom Marka Arnautovića iz 79. minute.

Velike poplave i klizišta u Njemačkoj. Evakuiraju se ljudi, nestalo i struje, pogledajte prizore

Arnautović zbog povrede večeras neće biti na raspolaganju Simoneu Inzaghiju, baš kao i Carlos Augusto, Juan Cuadrado i Stefano Sensi.

Diego Simeone će pak biti bez povrijeđenih Josea Marije Gimeneza, Thomas Lemara i Vitola, dok je upitan nastup Cesara Azpilicuete.

U drugom meču, na Signal Iduna Parku, sastat će se Borussia Dortmund i PSV.

Njihov prvi duel u Eindhovenu završen je bez pobjednika – 1:1.

Donyell Malen je golom u 24. minuti doveo Borussiju u vodstvo, dok je poravnanje PSV-u pred uzvrat u u 56. minuti iz penala donio Luuk de Jong.

Borussia će večeras biti bez Samuela Bambe, Sebastiena Hallera i Nice Schlotterbecka, dok će PSV-u faliti Noa Lang.

Ranije su plasman u četvrtfinale izborili Arsenal, Barcelona, PSG, Bayern Munchen, Manchester Ciy i Real Madrid.

Oba meča počinju u 21 sat uz direktan TV prijenos na Areni Sport.