Liga nacija | Španija je bila varka: Srbija bez ispaljenog metka pala u Copenhagenu

0

Reprezentacija Srbije doživjela je poraz na gostovanju kod Danske rezultatom 2:0 u susretu drugog kola Lige nacija.

Danci su rutinski savladali ekipu Dragana Stojkovića Piksija pogotkom Alberta Gronbeka poslije prodora u 36. minuti, a onda i makazicama Yussufa Poulsena u 61. minuti.

Srbija je poslije osvojenog boda protiv Španije doživjela i poraz, praktično bez ispaljenog metka.

Sinner uništio američki san Fritzu: Najbolji teniser svijeta osvojio US Open

Danska poslije ove utakmice ima maksimalnih šest bodova, dok je Srbija ostala na bodu iz pomenutog duela sa Špancima

U drugoj utakmici u grupi večeras igraju Švicarska i Španija.

Srbija narednu utakmicu igra 12. oktobra protiv Švicarske na domaćem terenu, dok Danska gostuje Španiji.