Kup BiH: Posušje nakon preokreta savladalo Slogu

0

Fudbaleri Posušja su u prvoj utakmici četvtfinala Kupa Bosne i Hercegovine na stadionu Mokri Dolac slavili pobjedu protiv Sloge iz Doboja nakon preokreta rezultatom 3:2.

Gosti su imali prednost na poluvremenu zahvaljujući golu Luke Božičkovića iz 17. minute.

Karlo Kamenar je u 61. minuti poravnao rezultat, da bi u 66. Leonardo Petrović pogodio za preokret.

Velike poplave i klizišta u Njemačkoj. Evakuiraju se ljudi, nestalo i struje, pogledajte prizore

Sloga je u 70. minuti golom Dejana Vidića došla do 2:2 i taj rezultat čuvala je do sudijske nadoknade, odnosno 94. minute

Tada je Andro Babić pogodio za trijumf Posušja.