Krupa pobjedom izašla iz opasne zone, Olimpik razočarao

0

Krupa je u 30. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine došla do zlata vrijedne pobjede, a savladali su direktnog konkurenta u borbi za opstanak – Radnik. Krupa je trijumfovala protiv Bijeljinaca sa minimalnih 1:0.

Mirno je počela utakmice u Krupi na Vrbasu, a dugo nije bilo većih uzbuđenja. Mandić je pokušao u 18. minuti, a nedugo nakon toga i Pavlović. Karić je u 23. minuti šutirao glavom, no lopta je otišla pored gola, piše Scsport.ba.

Viđena je odlična akcije Krupe u 38. minuti nakon što je Muminović proigrao Vukmanovića, ali mu je lopta ipak pobjegla u ruke Bilobrka. Pavlović je još jednom pokušao u 40. minuti. Mandić je u 44. minuti smatro da je fauliran u šesnaestercu Radnika, ali sudija Šehović se nije oglasio.