Inter i Džeko se u 90. minuti spasili ispadanja i na produžetke prošli dalje u Kupu Italije

0

Edin Džeko je u 67. minuti ušao u igru, ali nije uspio da se upiše u strijelce u utakmici protiv Parme u osmini finala Kupa Italije, u susret u kojem je Inter bio na pragu ispadanja.

Parma je do 90. minute vodila sa 1:0, da bi Lautaro Martinez u 90. minuti postigao gol za pordužetak, u kojem je klub iz Milana ipak na kraju uspdio da prođe u četvrtfinale.

Konačan rezultat bio je 2:1 za Inter, a Parma je povela u 38. minuti preko Stanka Jurića.

Vlast propustila šansu: Stupile su na snagu izmjene Ustava FBiH koje je nametnuo Schmidt

Pitali smo Faruka Hadžibegića hoće li pozvati Tahirovića iz Rome među Zmajeve. Ovo je njegov odgovor

U produžetku pobjedu Parmi donio je Acerbi golom u 110. minuti. Gol je postigao glavom za konačnih 2:1.

Inter u četvrtfinalu čeka Atalantu ili Speziju.

U ostalim mečevima osmine finala sastaju se: Bologna - Lazio, Monza - Juventus, Napoli - Cremonese, Roma - Genoa, Sampdoria - Fiorentina i Torino - Milan.