Husref Musemić doveo Igman do još jedne pobjede: Mirsad Ramić spasio utakmicu

0

U okviru 30. kola m:tel Premijer lige ekipa Igman iz Konjica slavila je važnu pobjedu protiv Leotara iz Trebinja golovima Mirsada Ramića (2:0).

Nakon veoma blijedog prvog poluvremena i početka drugo poluvremena, Mirsad Ramić pogodio je prvi gol za Igman u 60. minuti utakmice.

U velikim problemima Leotar je bio od 64. minute, kada je Šipovac zbog simuliranja prekršaja zaradio svoj drugi žuti karton, te je morao igru napustiti ranije.

Gradačac digao glas protiv femicida: 'Nećemo zaboraviti ni Halidu, ni Nizamu, ni Amru...'

Nakon crvenog kartona, Igman je bio u velikoj prednosti, a sjajnom akcijom Durakovića koji je izveo korner za domaće u 82. minuti i tako namjestio loptu Ramiću koji je glavom pogodio za 2:0.

Uslijedilo je veliko slavlje domaćih igrača i navijača, piše Sport Centar.

Premijer liga BiH: Zrinjski potvrdio titulu, Sloboda sve bliže ispadanju

U finišu meča domaći su imali dvije prilike, preko Bodula i Drljevića, ali do promjene rezultata nije došlo.

Ovom pobjedom premijerligaš iz Konjica se približio ostanku u društvu najboljih jer sada ima 33 boda i nalazi se na osmom mjestu tabelu, sa druge strane Leotar je posljednjeplasirana ekipa sa 28 bodova.