Hagi: Što se mene tiče, Misimović ne postoji

Radiosarajevo.ba
Hagi: Što se mene tiče, Misimović ne postoji

Na listi želja turskog Galatasaraya u januarskom prijelaznom roku mogao bi se naći  veznjak minhenskog Bayerna Hamit Altintop, jer je mjesto na sredini terena istanbulske Galate upražnjeno zbog suspenzije našeg reprezentativca Zvjezdana Misimovića premda ima važeći ugovor sve do ljeta 2014. godine.

“Što se mene tiče, Misimović ne postoji“, rekao je rumunski trener Galatasaraya, Gheorghe Hagi, koji je reprezentativca BiH udaljio iz ekipe zbog nediscipline.

Misimović je prve fudbalske korake napravio Bayernu, gdje je i rođen. Miske se široj fudbalskoj javnosti predstavio u sezoni 2008/2009, kada je Wolfsburg doveo do bundesligaškog naslova. Iz Bayerna tada nisu djelovali nezainteresirano, ali je tada Misimović ostao u Wolfsburgu.

 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije

Podijeli članak