FK Sarajevo predstavio novog napadača: Dolazi iz Austrije

2
Radiosarajevo.ba
FK Sarajevo predstavio novog napadača: Dolazi iz Austrije

Fudbalski klub Sarajevo potvrdio je angažman Bartola Barišića (23), koji je potpisao ugovor sa bordo klubom do 31. maja 2028. godine.

Napadač u Sarajevo dolazi iz austrijskog kluba Austria Klagenfurt, a iza sebe ima iskustvo nastupanja u Hrvatskoj, Sloveniji, Slovačkoj i Austriji.

Barišić je prošao omladinsku školu GNK Dinamo Zagreb, a tokom dosadašnje karijere nastupao je i za NK Istra 1961, NK Domžale, DAC Dunajsku Stredu i Austria Klagenfurt.

Orila se pjesma na Jadranu: Pogledajte proslavu pobjede Zmajeva u Zaostrogu

Dolaskom u FK Sarajevo, Barišić dodatno pojačava konkurenciju u napadačkom dijelu ekipe.

Bartole, dobro došao!, poručili su iz FK Sarajevo.

Nastavlja se serija odlazaka s Koševa: Iskusni napadač napustio FK Sarajevo

Inače, Barišić je šesto pojačanje bordo tima ovog ljeta.

Prije njega na Koševo su stigli Leo Mikić, Antonio Galešić, Filip Kosi, Jonathan Agyekum i Petar Mišković.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (2)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak