Ermedin Demirović oduševio: Postigao dva gola u trijumfu Stuttgarta

0

Bosanskohercegovački reprezentativac Ermedin Demirović briljirao je u današnjem susretu trećeg kola njemačke Bundeslige, postigavši dva gola Stuttgarta protiv Borussije Mönchengladbach.

U utakmici koja je odigrana u Stuttgartu, domaći tim je poveo 2:1 u 58. minuti zahvaljujući Demirovićevom pogotku.

Fabian Rieder je izvrstan prodorom po desnoj strani pronašao Demirovića, koji je preciznim udarcem povećao prednost svoje ekipe. Ovaj gol bio je Demirovićev drugi za Stuttgart ove sezone.

Pogledajte snježnu oluju u Austriji: Kuće i automobili zatrpani snijegom

Nakon samo tri minute, Demirović je još jednom pogodio mrežu Borussije Mönchengladbach. Nakon centaršuta iz kornera, bh. napadač je postigao gol, čime je postavio konačnih 3:1.