Kup Njemačke: Nova majstorija Bosanca Ermedina Demirovića

0

Stuttgart je u meču Kupa Njemačke, savladao drugoligaša, ekipu Munstera, rezultatom 5:0.

Gosti su u vodstvo došli već u 7. minuti. Strijelac prvog pogotka bio je Stiller.

U 15. minuti meča, Stuttgart je poveo sa 2:0. Ovoga puta, mrežu Munstera je zatresao bh. reprezentativac Ermedin Demirović. Nakon ubačaja, Demirović se sjajno snašao i glavom pospremio loptu u gol domaćina.

UEFA | Šampion Turkiye u suzama: Galatasaray ispao, Muslera isključen, a Dedić ide u grupnu fazu

Dvadesetak minuta kasnije, novi pogodak. Gol je pripisan Stenzelu, a naš Ermedin Demirović je upisao asistenciju.

Do kraja utakmice za Stuttgart su pogađali još i Woltemade u 72. i Karazor iz penala u 80. minuti.