Edin Džeko se oglasio iz SAD-a: "Treningom do savršenstva"

0
Radiosarajevo.ba
Edin Džeko se oglasio iz SAD-a: "Treningom do savršenstva"

Reprezentativci Bosne i Hercegovine su u utorak, 3. juna, iz Sarajeva otišli u Sjedinjene Američke Države kako bi nastupili na ovogodišnjem Mundijalu. 

Prvi trening je odrađen već danas, 4. juna, a o svemu se oglasio i jedan jedini bh. Dijamant Edin Džeko. 

Kapiten Zmajeva je na svojoj zvaničnoj Facebook stranici objavio dvije fotografije sa treninga, te u opisu napisao "Treningom do savršenstva". 

Ko ne može biti kandidat na izborima u BiH 2026. godine: CIK objavio stroga pravila

Podsjećamo, Reprezentacija BiH igra prijateljsku utakmicu protiv Paname u subotu, 6. juna, a počinje u 21 sat po lokalnom vremenu. 

Svoj prvi nastup na Svjetskom prvenstvu, Bosna i Hercegovina će imati 12. juna, u Torontu gdje će odmjeriti snage s reprezentacijom Kanade. 

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije

Podijeli članak