Edin Džeko pred potpis za Schalke posvetio emotivnu objavu ocu Midhatu i dodao samo dvije riječi
Edin Džeko (39) prošao je ljekarske preglede i u četvrtak, 22. januara, u 14.30 sati bi trebao da bude predstavljen u Schalkeu.
Dok se čeka konferenciju za medije, Dijamant se oglasio na Facebooku gdje je podijelio fotografiju sa svojim ocem Midhatom.
"Najbolji na svijetu", napisao je Džeko uz emotikon plavog srca.
Denis Ćorić i iz dalekog Jordana prati Želju: "Sada će im trebati najviše strpljenja"
Podsjetimo, kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine ranom zorom je stigao u Gelsenkirchen, gdje bi nakon obavljenih ljekarskih pregleda zvanično trebao postati novi igrač njemačkog drugoligaša Schalkea.
Euforija u Gelsenkirchenu: Džeko ranom zorom stigao na ljekarske preglede, čeka se potpis
Iako je sinoć oko 21 sat sletio u Dusseldorf, Dijamant se već jutros u 7:20 sati, dok sunce iznad Gelsenkirchena još nije ni svanulo, pojavio na zakazanim ljekarskim pregledima.
Prošao je i sada čekamo zvaničnu potvrdu transfera.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.