Debi Ermedina Demirovića za Stuttgart obilježila najčudnija situacija koja se vidjela u nogometu

0

Bosanskohercegovački reprezentativac Ermedin Demirović u subotu, 20. jula, je odigrao prvu utakmicu za Stuttgart.

Bundesligaš se u prijateljskoj utakmici sastao sa nizozemskom Fortunom Sittard koju je savladao sa 3:0, a Demirović je u debiju upisao i asistenciju.

Bh. napadač je u 17. minuti uspio glavom prebaciti loptu nakon centaršuta, a ona je stigla do Lewelinga koji je pogodio za 2:0.

Asfalt 'progutao' automobil u Beogradu: Vlasnik ga sinoć parkirao, a ujutro je završio u rupi

Ovaj susret obilježila je veoma neobična situacija koja se desila sredinom drugog poluvremena. Fortuna je došla samo sa jedim golmanom na susret, a kako im se on povrijedio, nije imala adekvatnu zamjenu.

Golman Sttutgarta Stefan Drljača ponudio se Fortuni da brani za njih do kraja utakmice, a to se na kraju i desilo.

Drljača je do kraja sačuvao svoju mrežu i spriječio saigrače da mu postignu gol.