Čelik bolji od Borca na Bilinom polju, remi Krupe i Radnika

Tri utakmice 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrane su danas, a zenički Čelik je upisao veliki trijumf protiv Borca.

Zeničani su s minimalnih 1:0 slavili na Bilinom polju protiv ekipe iz Banja Luke. Jedini pogodak postigao je Šabanović nakon odlične asistencije Šišića u 32. minuti susreta.

Nakon tri vezana poraza Vitez je protiv Mladosti na Gradskom stadionu upisao remi (2:2). Poveli su gosti u 35. minuti, a pogodio je Mujagić. Vitez je izjednačio u 70. minuti, a strijelac je bio Zukić. Samo tri minute kasnije domaćin je preokrenuo. Drugi gol za Vitez na ovom susretu postigao je Bojo. Bod Mladosti donio je Isaković u 86. minuti susreta.

Krupa je na svom terenu remizirala protiv Radnika iz Bijeljine (1:1). Poveo je Radnik, a pogodio je Janković u 57. minuti susreta. Krupa je ipak uspjela doći do boda u 85. minuti utakmice.